• kontakt@nauticsud.info
  • (21) 458 231 068

My w mediach

admin      -

My w mediach

Nasz portal nie jest jeszcze bardzo stary, ale zyskuje sobie coraz więcej czytelników, mamy też propozycję współpracy z różnych miejsc i mediów, dlatego też w tym miejscu pochwalimy się Wam naszymi medialnymi debiutami i osiągnięciami.

Nautic na targach żeglarskich „Żagiel na maszt!”

Nasza redakcja została zaproszona do opowiedzenia o polskich szlakach żeglarskich. Wybraliśmy więc do naszej prezentacji kilka najciekawszych i najpiękniejszych polskich szlaków wodnych. Publiczności bardzo podobała się nasza opowieść często towarzyszył jej salwy śmiechu, a po zakończonej prezentacji wywiązała się żywa dyskusja na temat tego, co należałoby ulepszyć w polskich szlakach wodnych.

Anna Iwińska redaktorem czasopisma „Reja”

Jedna z naszych redaktorek została również redaktorem znanego branżowego miesięcznika „Reja” od stycznia możecie przeczytać jej autorskie teksty poświęcone czarterowaniu jachtów oraz różnych ich rodzajach pływających po morzach świata.

Tomasz Potocki w TVP o Wielkiej Pętli Wielkopolski

Naszego redaktora naczelnego będziecie mogli obejrzeć już w najbliższą sobotę w reportażu TVP poświęconym rozwojowi turystyki w Wielkopolsce. Opowie w nim o zaletach Wielkiej Pętli Wielkopolskiej, oraz o najciekawszych miejsca na jej trasie.

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze